Debtus

TCM na X Krajowej Konferencji Kredytów i Windykacji, Sao Paulo

TCM NA X KRAJOWEJ KONFERENCJI KREDYTÓW I WINDYKACJI, SAO PAULO, BRAZYLIA

W dniu 21-22 października 2014 roku Pan Hubert Czapiński, Prezes Zarządu TCM Group International, reprezentował organizację w panelu dyskusyjnym podczas X National Conference of Credit and Collection, która odbyła się w Sao Paulo. Myślą przewodnią konferencji było hasło „Next 10 years of credit: what comes around?”. Program miał na celu dyskusję na temat przyszłości naszej branży i nadchodzącego scenariusza.

TCM at 10 CMS Congresso Nacional de Credito e Cobranca, Sao Paulo Brasil

Różnorodne pomysły i opinie zostały zaprezentowane podczas dwudniowych wystąpień konferencyjnych. Brazylijski i cały latynoamerykański rynek kredytów i windykacji jest zaawansowany technologicznie, a teraz oczekuje rozszerzenia swojej działalności na nowe rynki.

Dla Huberta Czapińskiego dyskusja panelowa była doskonałą okazją do podzielenia się z publicznością swoim punktem widzenia i podejściem TCM do międzynarodowych usług finansowych i windykacyjnych. Globalna a lokalna gospodarka, ciągłe i szybkie zmiany, kryzys gospodarczy jako wyzwanie i szansa dla sektora oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w międzynarodowej windykacji B2B były głównymi punktami jego wystąpienia.pl_PLPL