Debtus

DEBTUS to najlepszy wybór dla firm, klientów instytucjonalnych oraz osób prywatnych.

Windykacja krajowa

Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych

Usługę windykacji krajowej kierujemy zarówno do klientów polskich, jak i zagranicznych, którym – ze względu na bardzo dobrą znajomość lokalnego prawa i obyczajów – jeszcze skuteczniej pomagamy w  egzekwowaniu należności od krajowych dłużników.

Oferujemy preferencyjne warunki płatności

Niezależnie od wysokości windykowanej należności z naszymi Klientami rozliczamy się w oparciu o prowizję od sukcesu. Oznacza to, iż wynagrodzenie za świadczoną usługę pobierane jest wyłącznie po pomyślnie zakończonym procesie windykacji.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów

Zasadą działania firmy Debtus jest współpraca z doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z takich dziedzin jak prawo i ekonomia. Rozumiemy zawiłości wymiany transgranicznej, oraz potrafimy weryfikować ze zrozumieniem najbardziej skomplikowane dokumenty. Nasi pracownicy posiadaja wiedzę z zakresu różnic kulturowych. Dzięki temu skutecznie reprezentują interesy naszych klientów oraz poszukują najlepszych rozwiązań w trakcie prowadzonych procesów windykacyjnych.

Chronimy dane klientów i dłużników

Spełniamy wymogi Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych (Safe Harbour) w zakresie ochrony danych osobowych – posiadamy unikalny system TCM Exchange Platform, który służy do bezpiecznej wymiany danych pomiędzy naszą firma oraz klientami – również krajowymi. Posiadamy stosowne potwierdzenie w postaci Data Transfer Agreement.

Wiemy jak prowadzić negocjacje

Prowadząc windykację należności działamy w interesie obu stron, wierzycieli i dłużników. Uczestniczymy w procesie odzyskiwania należności na każdym etapie, negocjując najlepsze rozwiązania oraz wspierając klientów specjalistyczną wiedzą oraz doświadczeniem.

Zleć windykację krajową

To takie proste –  zadzwoń, wyślij e-mail lub kliknij zakładkę zleć, wypełnij interaktywny formularz i pozwól nam działać. Twoje pieniądze czekają na Ciebie!

Skontatuje się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc!
pl_PLPL