Debtus to najlepszy wybór dla firm, klientów instytucjonalnych oraz osób prywatnych.

Obsługujemy klientów krajowych oraz zagranicznych

Usługę windykacji krajowej kierujemy zarówno do klientów polskich, jak i zagranicznych, którym – ze względu na bardzo dobrą znajomość lokalnego prawa i obyczajów – jeszcze skuteczniej pomagamy w  egzekwowaniu należności od krajowych dłużników.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów

Zasadą działania firmy Debtus jest współpraca z doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z takich dziedzin jak prawo i ekonomia. Rozumiemy zawiłości wymiany transgranicznej, oraz potrafimy weryfikować ze zrozumieniem najbardziej skomplikowane dokumenty. Nasi pracownicy posiadaja wiedzę z zakresu różnic kulturowych. Dzięki temu skutecznie reprezentują interesy naszych klientów oraz poszukują najlepszych rozwiązań w trakcie prowadzonych procesów windykacyjnych.

Wiemy jak prowadzić negocjacje

Prowadząc windykację należności działamy w interesie obu stron, wierzycieli i dłużników. Uczestniczymy w procesie odzyskiwania należności na każdym etapie, negocjując najlepsze rozwiązania oraz wspierając klientów specjalistyczną wiedzą oraz doświadczeniem.

Oferujemy preferencyjne warunki płatności

Niezależnie od wysokości windykowanej należności z naszymi Klientami rozliczamy się w oparciu o prowizję od sukcesu. Oznacza to, iż wynagrodzenie za świadczoną usługę pobierane jest wyłącznie po pomyślnie zakończonym procesie windykacji.

Chronimy dane klientów oraz dłużników

Spełniamy wymogi Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych (Safe Harbour) w zakresie ochrony danych osobowych – posiadamy unikalny system TCM Exchange Platform, który służy do bezpiecznej wymiany danych pomiędzy naszą firma oraz klientami – również krajowymi. Posiadamy stosowne potwierdzenie w postaci Data Transfer Agreement.

Zleć windykację krajową

To takie proste –  zadzwoń, wyślij e-mail lub kliknij zakładkę zleć, wypełnij interaktywny formularz i pozwól nam działać. Twoje pieniądze czekają na Ciebie!

DEBTUS | ul. 17 Stycznia 10, 05-500 Piaseczno, Poland
ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa, Poland | NIP/VAT 123 05 35 030
tel. +48 227350278 | fax. +48 227350279 | www.debtus.pl | biuro@debtus.pl

© 2024 Debtus.pl | Wdrożenie: Conor.pl

WindykacjaRaport kredytowyUbezpieczenie należnościInne
ZLEĆ