Monitoring płatności

W trosce o dobro naszych krajowych i zagranicznych klientów, którzy prowadzą interesy na terenie Polski oferujemy usługę monitoringu płatności, która jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania przeterminowanym płatnościom.

Bogate doświadczenie, umiejętne prowadzenie rozmów oraz systematyczny i profesjonalny kontakt z płatnikiem sprawiają, iż pozostawiane pod naszą opieką faktury opłacane są rzetelnie i terminowo, a wzajemne relacje wierzyciela z płatnikiem zachowują przyjazny charakter.

W ramach usługi oferujemy stałą kontrolę płatności faktur od momentu ich wystawienia do dnia zapłaty, która obejmuje potwierdzenie otrzymania faktury i weryfikację danych, przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności, potwierdzenie dokonania wpłaty, a w razie potrzeby wysyłkę wezwania do zapłaty i rozmowy z płatnikiem.

Usługę szczególnie polecamy klientom zagranicznym, którzy rozpoczynają współpracę z polskimi kontrahentami i chcą zapobiegać występowaniu ewentualnych trudności z terminowym regulowaniem należności.
Usługa dostępna w systemie abonamentowym lub ilościowym. Wszystkich zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

DEBTUS ul. 17 Stycznia 10, 05-500 Piaseczno, Poland, NIP/VAT 123 05 35 030
www.debtus.pl, tel. +48 227350278, fax. +48 227350279, e-mail: biuro@debtus.pl

© 2022 Debtus.pl | Wdrożenie: Conor.pl

WindykacjaRaport kredytowyUbezpieczenie należnościInne
ZLEĆ