Debtus

DEBTUS to najlepszy wybór dla firm, klientów instytucjonalnych i osób prywatnych.

Windykacja międzynarodowa

Działamy w miejscu
siedziby dłużnika

Jesteśmy obecni w 160 państwach na 6 kontynentach. W każdym obsługiwanym przez nas kraju zatrudniamy rzetelnych, wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy reprezentują interesy naszych Klientów na miejscu. Bo zasięg globalny uzyskujemy wyłącznie poprzez lokalną obecność.

Zatrudniamy wysoko
wykwalifikowanych specjalistów

Zasadą działania firmy Debtus jest współpraca z doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z takich dziedzin jak prawo i ekonomia. Rozumiemy zawiłości wymiany transgranicznej, oraz potrafimy weryfikować ze zrozumieniem najbardziej skomplikowane dokumenty. Nasi pracownicy posiadaja wiedzę z zakresu różnic kulturowych. Dzięki temu skutecznie reprezentują interesy naszych klientów oraz poszukują najlepszych rozwiązań w trakcie prowadzonych procesów windykacyjnych.

Wiemy jak prowadzić negocjacje

Prowadząc windykację należności działamy w interesie obu stron, wierzycieli i dłużników. Staramy się pełnić rolę mediatora, który pomaga w osiągnięciu porozumienia oraz rozwiązaniu sprawy z poszanowaniem praw wszystkich stron. Naszym celem jest skuteczna windykacja, przy jednoczesnym uszanowaniu relacji partnerskich między stronami transakcji handlowej. Zarówno w trakcie, jak i po zakończonym procesie windykacji kontrahenci mogą z pełną swobodą kontynuować współpracę między sobą.

Mamy globalny zasięg

Od 2010 roku Debtus jest członkiem i współwłaścicielem sieci firm windykacyjnych oraz kancelarii prawnych TCM Group International – co pozwala nam działać globalnie. Od roku 2013 właściciel Debtus – Pan Hubert Czapiński przez 6 kolejnych lat był wybierany na stanowisko Prezesa Zarządu TCM Group International, Ltd. a obecnie jest Dyrektorem Honorowym TCM Group International.

Oferujemy preferencyjne warunki płatności

Niezależnie od wysokości windykowanej należności z naszymi Klientami rozliczamy się w oparciu o prowizję od sukcesu. Oznacza to, iż wynagrodzenie za świadczoną usługę pobierane jest wyłącznie po pomyślnie zakończonym procesie windykacji.

Chronimy dane klientów i dłużników

Spełniamy wymogi Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych w zakresie ochrony danych osobowych – posiadamy unikalny system TCM Exchange Platform, który służy do bezpiecznej wymiany danych pomiędzy partnerami zagranicznymi oraz klientami. Posiadamy stosowne potwierdzenie w postaci Data Transfer Agreement, nasze systemy sa corocznie poddawane audytowi, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Jesteśmy obecni w 160+ państwach na 6 kontynentach. Globalny zasięg i zawsze lokalna obecność!

Przedstawiciele naszej firmy działają na rynkach krajów Europy Środkowej i Wschodniej: Bośnia i Hercegowina, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina; Europy Zachodniej: Austria, Belgia, Cypr, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Luxemburg, Malta, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, Turcja;

a także w: Australii i Nowej Zelandii, Argentynie, Brazylii, Boliwii, Chile, Ekwadorze, Kolumbii, Chinach, Hongkongu, Singapurze, Tajlandii i Wietnamie, Egipcie, Maroku, Nigerii, Tunezji, Tanzanii, RPA, Indiach, Iraku, Iranie, Pakistanie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach na całym świecie.

_18A8083
TCM World Congress 2016 Dubai

Zleć nam windykację miedzynarodową!

To takie proste –  skontaktuj się z nami i pozwól nam działać. Twoje pieniądze czekają na Ciebie!

pl_PLPL