Handsome businessman portrait outdoorWizja

Pragniemy stać się firmą windykacyjną pierwszego wyboru dla krajowych podmiotów działających na rynkach międzynarodowych oraz dla zagranicznych kontrahentów poszukujących wsparcia w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasza przewaga to kompetencje naszych pracowników, jakość oferowanych usług oraz innowacyjność narzędzi windykacyjnych, takich jak nowoczesny proces wymiany danych z partnerami i klientami z całego świata poprzez hub komunikacyjny spełniający wszystkie obecne i planowane wymogi ochrony danych osobowych UE.

Realizację naszej wizji wspiera wiedza i wieloletnie doświadczenie w windykacji międzynarodowej oraz sieć sprawdzonych partnerów w 150 krajach na świecie.

Misja

Naszą misją jest podnoszenie jakości usług finansowych i procesów windykacyjnych na rynku krajowym i międzynarodowym. Kładziemy nacisk na poszanowanie każdej ze stron zaangażowanych w pierwotną transakcję handlową. Celem naszych działań jest umożliwienie partnerom dalszej, długoterminowej współpracy.

Globalna perspektywa naszej działalności promuje różnorodność oraz poszanowanie dla odmiennych sposobów pracy i jednocześnie ułatwia dostęp do najwyższej jakości usług windykacyjnych wszystkim uczestnikom zarówno międzynarodowego, jak i lokalnego rynku oraz administracji państwowej.

DEBTUS | ul. 17 Stycznia 10, 05-500 Piaseczno, Poland
ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa, Poland | NIP/VAT 123 05 35 030
tel. +48 227350278 | fax. +48 227350279 | www.debtus.pl | biuro@debtus.pl

© 2024 Debtus.pl | Wdrożenie: Conor.pl

WindykacjaRaport kredytowyUbezpieczenie należnościInne
ZLEĆ